מלונות בשנגחאי

בחירת מלון בשנגחאי היא לא משימה קשה, בניגוד אולי לדעת רבים. שנגחאי עיר מודרנית, תוססת ובטוחה מאד לתייר המערבי.

לתיירים שביניכם, אנו ממליצים לקחת מלון באיזור חלקו המזרחי של רחוב נאנג'ינג, כלומר החל מאיזור פארק העם (People's Park) ומזרחה עד לטיילת הבונד (The Bund). רחוב נאנג'ינג נחשב לאיזור "החם" של העיר, מבחינת אטרקציות, שופינג, אוכל וזמינות התחבורה הציבורית. מאיזור רחוב נאנג'ינג, אפשר למעשה להגיע לכל רחבי העיר בקלות יחסית. המלצה נוספת היא לא ללון במלון הממוקם על הרחוב עצמו, גם כי לרוב מלונות אלה יקרים וגם כי הרחוב עמוס (ועלול להיות רועש) בכל שעות היום כמעט.

רבים מן הנוסעים העסקיים, לנים דווקא באיזור לו ג'יה דזואי (Lujiazui), שהוא רובע הפיננסים והמסחר של העיר ואשר מכונה לעיתים הוול-סטריט של סין. לתיירים פחות מומלץ ללון באיזור (אבל לטייל בו חובה), מן הסיבה הפשוטה שהוא פחות קרוב לאטרקציות של העיר (על-אף שהוא מהווה אטרקציה מרכזית בפני עצמו). טיפ לנוסעים העסקיים: בחרו מלון שמצד אחד יהיה קרוב לאיזור שלשמו הגעתם לעיר, אך גם שיהיה קרוב למרכז העניינים של העיר ועם תחבורה ציבורית זמינה.

רוב התיירים המגיעים לשנגחאי הם סינים (תיירות פנים), על כן רוב המלונות מן הסתם מותאמים להם. בכדי להימנע מבחירת מלון שאינו ערוך לקליטת תיירים מערביים (צוות שאינו דובר אנגלית, בית שימוש "בול פגיעה" בחדרים וכ'), מומלץ ללון במלונות 4 כוכבים ומעלה, ובכל מקרה לא ללון במלונות של פחות מ-3 כוכבים, בכדי להימנע מאכזבות. יש לקחת בחשבון שדירוג הכוכבים במלונות עלול להיות שונה מהמקובל בסטנדרט המערבי, לכן עדיף לעיתים להוסיף עוד קצת כסף ולבחור במלון טוב.

היכן מומלץ להזמין מלונות בשנגחאי?

אנו ממליצים לבצע הזמנת מלונות מ-Booking.com ומאתר השוואת המחירים Hotelscombines.co.il.

מתקשים בבחירת מלון? זקוקים לסיוע? בכל שאלה ובקשה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעזור (בחינם!).